RXR-YC25000BD Suhiltzaileen kea kentzeko eta esploratzeko leherketen aurkako robota
Deskribapen laburra:
Produktuaren xehetasuna
Produktuen etiketak
Produktuaren ikuspegi orokorra
Aplikazio-eremua
Suhiltzaileen aurkako erreskatea petrolio eta produktu kimiko enpresa handietan
Tunelak, metroak eta abar erortzeko joera dute eta erreskate eta suhiltzaileen sarbidea behar dute.
Gas sukoiak edo likido-ihesak daude, eta leherketa gerta daiteke erreskate-ingurunean.
Kearen, gas toxikoen eta kaltegarrien ingurunean erreskatea
Produktuaren ezaugarriak
1.★ Kearen erabilera
2. ★ gas toxiko eta kaltegarrien detekzioa
8 gas eta 2 ingurumen-parametro
3.★ Trakzioa: N 6500
4.★ Sarbide Robot Network Cloud Platform-era
Adierazle tekniko nagusiak
4.1 Robotak:
1.Izena: Suteen kea detektatzeko robota
2. Modeloa: RXR-YC25000BD
7. Energia: Elektrikoa, litiozko bateria hirutarra
8. Tamaina: luzera 1964 mm × zabalera 1298 mm × altuera 1543 mm (Parametro hau Suhiltzaileen Ekipamenduen Kalitatearen Gainbegiratze eta Ikuskapen Zentro Nazionalaren ikuskapen txostenarekin bat dator)
9. Zuzendaritzaren diametroa: 2130 mm (Parametro hau Suhiltzaileen Ekipamenduen Kalitatearen Gainbegiratze eta Ikuskapen Zentro Nazionalaren (CNPC) ikuskapen txostenarekin bat dator)
10. Pisua: ≤ 870 kg
12.★ Arrastatze-distantzia: ≥100 m (arrastatu bi DN80 ur-gerriko beteak))
13. Oinez abiadura: 0~1.36 m/s, Urrutiko agintearen abiadura aldaketa etengabea
16. Goiko altuera: ≥250 mm (Parametro hau Suhiltzaileen Ekipamenduen Kalitatearen Gainbegiratze eta Ikuskapen Zentro Nazionalaren ikuskapen txostenarekin bat dator)
17.★ Lurretik distantzia: 194 mm (Parametro hau Suhiltzaileen Ekipamenduen Kalitatearen Gainbegiratze eta Ikuskapen Zentro Nazionalaren (NCQPC) ikuskapen txostenarekin bat dator)
18. Alboko egonkortze angelua: ≥45°
19. Oinez ibiltzeko iraupena: ≥ h 2,5
20. Bizitza osoa: ≥10 h
22. Bideoaren transmisio-distantzia: 1500 m
28. Kontrol terminala: Eskuko urrutiko aginte digital integratuaren terminala
4.2 Robotaren kea ateratzeko sistema:
1. Ihes-makina: Redel Ihes-makina
2.★ Aire-bolumena: m³/h 25.000
3.★ angelua: -3~16°
4.★ Kea ateratzeko makina CITIC altuera: mm 1210
5. Laneko presioa: 1.0 ~ 1.2 MPa
6. Uraren interfazea: DN80 Japoniako entxufe azkarra
7.★ Gidatzeko modua: Ur bidezko gidatzea
8.★ Gehienezko ur-emaria: 620 litro/min
4.3 Roboten ezagutza sistema:
2. ★ leherketa-frogako altxatze-plataformaren altuera: hasierako altuera: 1326 mm, altxatze-altuera 2133 mm
CH4: BOLUMENA ​​% 0-100
CO2: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: % 0-30 O2
H2: 0-1000 ppm
Tenperatura-tartea: -25 °C-tik 60 °CC-ra
Hezetasun-tartea: RH % 90etik RH % 0ra
4.4 Roboten bideo eta audio pertzepzioa:
3. Kameraren pixelak: milioi HD irudi, 1080 P bereizmena, angelu zabala 60°
4.★ Kameraren babes maila: IP68
5. Soinua eskuratzeko baldintza teknikoak: eremuko soinua urrunetik eskuratzea, harrapatutako pertsonen egoera erraz ulertzeko modukoa, 5 metroko jasotze-distantzia, maiztasun-tartea 20 Hz ~ 20 kHz, sentikortasuna ≥40 dB
4.5 Urruneko kontrol terminalaren konfigurazio parametroak
1.Neurriak: 410*310*70 mm (Kulunkagailurik gabe)
2. Pisu osoa: 6,5 kg
4. Kontrol sistemaren plataforma: windows7 sistema eragilea
5. Lan orduak: 8 ordu
10. Kontrol-ezagutza sistemaren igogailu-etengailua: Bai, auto-berrezartze puntuaren etengailua
11. Bideo etengailua: Bai, auto-berrezartze puntuko etengailua
12. Atoian eramateko funtzio automatikoa kontrolatzea: Bai, auto-berrezartzeko puntuaren etengailua
14. Tresna lagungarriak: Eskuko urrutiko aginte terminalaren sorbalda-uhala, tripode mugikorra
4.6 Interneteko funtzionaltasuna:
1.GPS funtzioa: GPS kokapena, pista kontsulta daiteke
4.7 Bestelakoak:
Produktuaren konfigurazioa
1. Suteen kea detektatzeko robota ×1
2. Eskuko urrutiko aginte terminala ×1
3. Autoaren karrozeria kargagailua (54,6 V) × 1 multzo
4. Urrutiko agintearen kargagailua (19,6 V) × 1 multzo